1276404
Ljusstakar, ett par, empire, 1800-talets första hälft.

Ljusstakar av mässing med lösa manschetter. Höjd ca 27,5-28 cm.

Renoverade med lagningar. En ljusstake med smärre bristningar / hål på foten. Något olika höjd.

Slutpris
5 100
506
615
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
17 jan 21:38
5 100 SEK
17 jan 20:15
4 900 SEK
17 jan 18:15
4 400 SEK
14 jan 13:51
4 200 SEK
14 jan 12:21
4 000 SEK