1276758

Eeli Jaatinen

(Finland, 1905-1970)
Eeli jaatinen, olja på duk, signerad och daterad -69.

Eeli Jaatinen, olja på duk, signerad och daterad -69.

Barn vid elden. 44,5 x 53,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
250 EUR