1276766
Eeli Jaatinen
(Finland, 1905-1970)
Eeli jaatinen, olja på duk, signerad och daterad -67.

Eeli Jaatinen, olja på duk, signerad och daterad -67.

Pojke med hund. 60 x 49 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR