Konst Skulptur
1276902
KRUCIFIX, skuret trä, 1600/1700-tal.
Krucifix, skuret trä, 1600/1700-tal.

Höjd 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Några sprickor. Avslag på fot.

Utropspris
3 000 SEK