1276907

LJUSSTAKAR, ett par, målad plåt, 1800-talets mitt.

Ljusstakar, ett par, målad plåt, 1800-talets mitt.

Balusterformade. Höjd 28 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Anlupna.

Utropspris
2 500 SEK