1276924
VÄGGLJUSSTAKE, mässing, 1700-tal.
Väggljusstake, mässing, 1700-tal.

Genombruten dekor med tulpaner. Höjd 22 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagat ljusfäste. Några fläckar.

Utropspris
2 500 SEK