1276927
LJUSSTAKAR, ett par, brons, 1700-tal.
Ljusstakar, ett par, brons, 1700-tal.

Balusterformade skaft. På oktogonal fot. Höjd 18 cm.

Åldersrelaterat slitage. En lagad. Smärre bristningar.

Utropspris
2 500 SEK