1276945

NATTLJUSSTAKAR, 3 st, mässing, 1700-tal.

Nattljusstakar, 3 st, mässing, 1700-tal.

Rund form med hänklar. Längd 27, 30 och 32 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Lagning.

Utropspris
2 500 SEK