1276947
NATTLJUSSTAKAR, 2 st, 1800-tal.
Nattljusstakar, 2 st, 1800-tal.

En plate och en av mässing. Dekor av bladverk. Längd 19 och 24 cm.

Åldersrelaterat slitage.

600
59
72
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
13 jan 20:49
600 SEK
13 jan 8:54
400 SEK
4 jan 22:57
350 SEK
4 jan 15:14
300 SEK