Derrière Le Miroir, tidskrift no 187, "Coexistences", 1970, signerad av Rebeyrolle och numrerad 51/150.
Lyxutgåvan tryckt på Velin de lana papper. Text av Jean-Paul Sartre. Utgiven av Maeght. 40 x 29 cm.
Smärre slitage. Ej fullständigt genomgången.