1277437
Paul Rebeyrolle
(Frankrike, 1926-2005)
Derrière le miroir, tidskrift no 187, "coexistences", 1970, signerad av rebeyrolle och numrerad 51/150.

Derrière Le Miroir, tidskrift no 187, "Coexistences", 1970, signerad av Rebeyrolle och numrerad 51/150.

Lyxutgåvan tryckt på Velin de lana papper. Text av Jean-Paul Sartre. Utgiven av Maeght. 40 x 29 cm.

Smärre slitage. Ej fullständigt genomgången.

Utropspris
2 500 SEK