Klockor & Ur Armbandsur
1277448
BREITLING armbandsur 24 mm
Breitling armbandsur 24 mm.
Breitling armbandsur 24 mm.
Breitling armbandsur 24 mm.
Breitling armbandsur 24 mm.
Breitling armbandsur 24 mm.
Breitling armbandsur 24 mm.

guld på stål, manuell, plexiglas, elastisk metallänk, 1960-tal

2201/85, 629577

Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
2 500 SEK