1277504
Jorma Hautala
(Finland, Född 1941)
Jorma hautala, gouache, signerad och daterad -90.

Jorma Hautala, gouache, signerad och daterad -90.

"Viitta" (Cape). Papperstorlek 76 x 38 cm.

Slitage. Saknar glas. Skador.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T40

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 5 timmar
300
3 025
365
Utropspris
500 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 320 EUR. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
20 jan 15:31
300 EUR
20 jan 15:30
290 EUR
18 jan 15:46
110 EUR
18 jan 14:40
90 EUR