Design Möbler
1278070

Paul Cadovius, hyllsystem, "Cado", Danmark, 1970-tal

Paul cadovius, hyllsystem, "cado", danmark, 1970-tal.

6 st bakstycken, höjd 237 cm, bredd 80 cm.
Ca 13 st hyllplan, bredd 80 cm, djup 38-47 cm.
4 st skåp, varav ett vitrinskåp. Bredd 80 cm, djup 38-47 cm.
samt flertalet lister och konsoller.

Slitage. Fanerskador. Märken. Repor. Ställvis blekt.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N10
Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
10 000 SEK