Bertil Vallien, skulpturer, 3 st glas, Kosta Boda.
Klot signerat 8BVAAT 019007/1000 Kosta Boda Atelier B. Vallien. Höjd 9 cm.
Båt signerad Kosta Boda B. Vallien 8BVAAT 949014/1000. Längd 18 cm.
Hus signerat 8BVAAT 98903/1000 Kosta Boda Atelier B. Vallien. Höjd 11 cm.
Ställ av trä medföljer.
Båten med mycket litet nagg.