Spegellampetter av mässing med fasettslipat glas. Med tre ljusarmar vardera. Höjd 79, bredd 35 cm
Slitage. Smärre skador. Torrspricka.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10