Laminerad bordskiva på centralfot av vitlackerad metall. Brickmärkt Knoll Studios Eero Saarinen 50th Anniversary. Höjd 73, diameter 120 cm.
Slitage på bordskivan. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10