Bestående av; 18 rödvin, 18 vitvin, 14 selter, 18 sherry, 8 likör, 16+6 champagne.
Bruksslitage. Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10