Glas Servisglas
1278410
SERVIS ca 98 dlr möjligen Kosta 1900-talets första hälft
Servis ca 98 dlr möjligen kosta 1900-talets första hälft.

Bestående av;
18 rödvin,
18 vitvin,
14 selter,
18 sherry,
8 likör,
16+6 champagne.

Bruksslitage. Nagg.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK