Design Möbler
1278464
Carl Malmsten, matbord med 6 stolar, "Herrgården".
Carl malmsten, matbord med 6 stolar, "herrgården".

Ovalt bord med två iläggskivor. Stämplat undertill. Sitthöjd 44, bordets längd 139, bredd 100, höjd 74, total längd 249 cm.

Smärre slitage. Märken. Fläckar.

Utropspris
6 000 SEK