Design Övrigt
1278581
Vägglampor, ett par, ASEA.
Vägglampor, ett par, asea.
Vägglampor, ett par, asea.
Vägglampor, ett par, asea.
Vägglampor, ett par, asea.
Vägglampor, ett par, asea.
Vägglampor, ett par, asea.
Vägglampor, ett par, asea.
Vägglampor, ett par, asea.
Vägglampor, ett par, asea.

Patinerad metall, glasskärmar, längd ca 30 cm, höjd ca 23 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Obetydligt nagg. Något avvikande ton i glaset.

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Utropspris
2 500 SEK