Klockor & Ur Armbandsur
1278616

Omega, De Ville, armbandsur 32 x 24 mm.

Omega, de ville, armbandsur 32 x 24 mm.

Sterlingsilver, safirglas, manuell.
Boett ref.nr 8272
Serienr 1011.
Boett märkt Omega Watch co.
Kaliber 625
Urverkets serienr 37114559
Urverket märkt Omega Swiss.
Längd 17,5 cm.
Total vikt 78,3 g.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Slitage. Repor på glaset.

Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
300 EUR