Klockor & Ur Golv & Väggur
1278642
Väggpendyl, Johan Gabriel Wennermark Stockholm, 1800-tal.
Väggpendyl, johan gabriel wennermark stockholm, 1800-tal.

Höjd 93 cm. Bredd 55 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Ej funktionstestad. Torrsprickor. Delvis renoverad. Lagningar. Skador. Nyckel saknas.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
2 500 SEK