Design Övrigt
1278702

Georg Jensen

(Danmark, 1866-1935)
Georg jensen, ring två-delad 'fusion'. 18k vitguld med briljantslipade diamanter ca 0,15 ct.

GEORG JENSEN, Ring två-delad 'Fusion'. 18K vitguld med briljantslipade diamanter ca 0,15 ct

Total vikt 13,5 g. Storlek 18,75/59.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Slutpris
5 100
505
614
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
1 mar 20:01
5 100 SEK
1 mar 20:01
5 000 SEK
1 mar 13:02
4 900 SEK
28 feb 13:17
4 700 SEK
28 feb 13:17
4 600 SEK