Design Möbler
1278707

Arne Norell, soffa, "Dover", 1900-talets andra hälft.

Arne norell, soffa, "dover", 1900-talets andra hälft.

Soffa med klotfötter av betsad bok. Lösa sittplymåer. Textilklädsel. Etikettmärkt. Sitthöjd 45, längd 205 cm.

Smärre slitage. Blekt. Fläckar.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
4 000 SEK