Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Konst Contemporary
1278768
Fredrik Wretman
(Sverige, Född 1953)
Fredrik wretman, skulptur, polyuretan, signerad och daterad 03.

FREDRIK WRETMAN, skulptur, polyuretan, signerad och daterad 03.

"Minitrans". Höjd 28 cm.

Smärre slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
18 000
1 763
2 092
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (36 bud)
11
23 nov 16:39
18 000 SEK
23 nov 16:36
17 500 SEK
11
23 nov 16:27
17 000 SEK
23 nov 16:27
16 500 SEK
11
23 nov 16:05
16 000 SEK