Margareta Hallek, vävd tapet, "Möte", ca 150,5-151,5 x 121,5-123 cm, signerad M. HALLEK.
Vävd 1963-1964, Stockholm. Baksidan med påsydd etikett.
Något slitage och smutsig, obetydliga fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK