Mulberry, väska
Brunt präglat skinn. Rutigt tygfoder. Innerficka med dragkedja. Märkt "Mulberry made in England" utvändigt metall bricka med logga serienummer. 25x33x12 cm.
Slitage och smärre repor. Ett handtag med spricka.