Smycken Armband
1279388

Efva Attling

(Sverige, Född 1952)
Efva attling silversmycken 3 delar, 2 collier och 1 armband, sterling silver, original etui.

Efva Attling silversmycken 3 delar, 2 collier och 1 armband, sterling silver, original etui

Längd collier ca 40 cm och 42 cm. Armband längd ca 17 cm.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
2 500 SEK