1279577

Väggbonad 1900-talets andra hälft ca 210 x 305 cm

Väggbonad 1900-talets andra hälft ca 210 x 305 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Hål.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK