Möbler Speglar
1279641
Spegel, nyrokoko, 1800-talets senare del.

Förgylld, gjuten dekor. Ca 124 x 80 cm.

Åldersrelaterat slitage. Sprickor. Mindre dekorbortfall. Senare förgyllning.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
3 000 SEK