Tuija Lindström, fotografi monterat på aluminium signerad a tergo.
Ur serien "Harbour Works", 1997. 50,5 x 62,5 cm.
Obetydligt slitage och repor främst längs ytterkanterna.
Klisterrester på baksidan av monteringen.
Hörnen med smärre slitage.
Schaper Sundberg galleri, Stockholm.