Design Konstglas
1280091
Nanny Still
(Finland, 1926-2009)
Nanny still, flaska, signerad riihimäen lasi o.y nanny still.

Nanny Still, flaska, signerad Riihimäen Lasi O.Y Nanny Still.

Höjd 33 cm.

Åldersrelaterat slitage. Kalkavlagringar.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
400 EUR