Konst Klassisk konst
1280262
Hans Andersen Brendekilde
(Danmark, 1857-1942)
Hans andersen brendekilde, olja på duk, signerad.

Hans Andersen Brendekilde, Olja på duk, signerad.

"Ung kvinna som tvättar", 32 x 40,5 cm

Obetydligt ytslitage.

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
20 000 SEK