Elgitarr, Fender Stratocaster, Rarities Flame Koa Top, 2019.

Kropp av ask med topp av koa, hals av lönn. Bridge humbucking pickup design Tim Shaw, samt två single coil pickups. Serienr LE 05419. Plektrumskydd, stämskruvar och straplocks utbytta, original medföljer. I originalcase

Obetydligt slitage. Inga synliga skador.

Utropspris
18 000 SEK