Belysning Ljuskronor
1280284
Ampel empire-stil 1900-talets första hälft
Ampel empire-stil 1900-talets första hälft.

För sex ljus och tre ljuspunkter, brons samt målad plåt, diameter ca 48, höjd ca 72 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Fläckar. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK