1280330
Kristian Krokfors
(Finland, Född 1952)
Kristian krokfors, litografi, signerad och daterad -84, numrerad 75/300.

Kristian Krokfors, litografi, signerad och daterad -84, numrerad 75/300.

Granar. Plåtstorlek 48 x 37,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
250 EUR