Konst Klassisk konst
1280413
Michael Ancher
(Danmark, 1849-1927)
Michael ancher, olja på pannå, monogramsignerad.

Michael Ancher, olja på pannå, monogramsignerad

"En ung flicka från Skagen", 33 x 24 cm

Obetydligt ytslitage.

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
35 000 SEK