Allmoge
1280597

Linnepress, 1800-tal.

Linnepress, 1800-tal.

Fem skivor. Höjd 106 cm, bredd 71 cm, djup 31,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR