Möbler Skåp & Byråar
1280706
Bokhylla, 1940-tal.
Bokhylla, 1940-tal.
Bokhylla, 1940-tal.
Bokhylla, 1940-tal.
Bokhylla, 1940-tal.

Hylla med två flyttbara hyllplan. Fanerad med betsad björk. Längd 100, djup 25, höjd 89 cm.

Märken. Torrspricka.

Utropspris
3 000 SEK