Möbler Skåp & Byråar
1280927
Sideboard, 1900-talets andra hälft
Sideboard, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak. Två dörrar med bakomliggande hyllplan samt mittdel med nedfällbar lucka. Två lådor. Bredd 170 cm, djup 42 cm, höjd 90 cm. Nyckel finns.

Slitage. Smärre fläckar.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
4 000 SEK