1281293

William Lönnberg

(Finland, 1887-1949)
William lönnberg, olja på duk, signerad.

William Lönnberg, olja på duk, signerad.

Strandvy. 61x80 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
400 EUR