Svensk importstämpel. Betående av kaffekanna, sockerskål, samt gräddkanna. Gräddkanna och sockerskål invändigt förgylld. Höjder 9- 22 cm. Totalvikt 1455 gram
Slitage. Anlupen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.