Stämplad Cooper Brothers & Sons Ltd Sheffield England Sterling silver. Svensk importstämpel. Höjd 10 cm. Diameter 20,5 cm. Vikt 666 gram.
Slitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10