Design Möbler
1281754
Axel Larsson stolar 4 st modell S-312 för Balzar Beskow 1900-talets senare del
Axel larsson stolar 4 st modell s-312 för balzar beskow 1900-talets senare del.

Stapelbara, bok med flätat sits av sadelgjord, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 17 timmar
2 000
196
232
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
25 nov 16:06
2 000 SEK
25 nov 16:06
1 800 SEK
25 nov 16:06
1 500 SEK
25 nov 16:06
1 200 SEK
21 nov 22:12
1 000 SEK