Möbler Speglar
128177
SPEGEL, gustaviansk stil, Ola Eriksson, Taserud. tidigt 1900-tal.
Spegel, gustaviansk stil, ola eriksson, taserud. tidigt 1900-tal.

Bronserad, rektangulär spegel med krönande bandrosett. 51,5 X 34.

Färgbortfall och slitage.

Övrigt

Ola Eriksson var bror till den kände skulptören Christian Eriksson.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 200 SEK