Design Övrigt
1281787
Georg Jensen skål samt ostkniv, öppnare och gaffel Danmark 2000-tal
Georg jensen skål samt ostkniv, öppnare och gaffel danmark 2000-tal.

Skål av rostfritt stål, diameter 25 cm, längd 16-26 cm

Bruksslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK