Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Design Möbler
1281830
Michel Ducaroy fåtölj med fotpall för Ligne Roset 1818, Frankrike sent 1900-tal
Michel ducaroy fåtölj med fotpall för ligne roset 1818, frankrike sent 1900-tal.

Klädda med skinn, etikettmärkta, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage. Fläckar. Märken.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 18 timmar
2 700
264
314
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
24 nov 18:21
2 700 SEK
22 nov 13:39
2 500 SEK
21 nov 15:23
2 000 SEK
21 nov 13:39
500 SEK