Design Möbler
1281830
Michel Ducaroy fåtölj med fotpall för Ligne Roset 1818, Frankrike sent 1900-tal
Michel ducaroy fåtölj med fotpall för ligne roset 1818, frankrike sent 1900-tal.

Klädda med skinn, etikettmärkta, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage. Fläckar. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
5 000
492
587
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
29 nov 11:09
5 000 SEK
29 nov 4:19
4 800 SEK
8
28 nov 18:28
4 600 SEK
28 nov 11:51
4 400 SEK
28 nov 10:32
4 200 SEK