Stolar 6 st, stoppad sitts. Sitthöjd ca 45 cm. Bord med två iläggsskivor. Längd 150 cm. Bredd 110 cm. Höjd 74 cm. Två iläggsskivor 47x110 cm x2
Åldersrelaterat slitage. Repor.