Matsalgrupp, rokokostil, 1+6 delar, Wigells Stolfabrik AB Malmbäck, 2000-TAL.

Stolar 6 st, stoppad sitts. Sitthöjd ca 45 cm.
Bord med två iläggsskivor. Längd 150 cm. Bredd 110 cm. Höjd 74 cm. Två iläggsskivor 47x110 cm x2

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Utropspris
5 000 SEK