Kulspel, AB UMA Åmål.

Kulspel, AB UMA Åmål.

Kulspel med stomme av ek, furu och björk. Längd 81, bredd 49, höjd 80 cm.

Slitage, repor, märken, ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK